Marpo(Konspirace text)

27. ledna 2009 v 20:11 | Rihnn |  Marpo

" Konečně jste tady, je to skvělí krok ve vaší léčbě. Nazačátek mi povězte něco o sobě."


Jmenuju se Ota, je mi 30 let. Jsem cholerickej šílenec, pořád cejtim vztek. Nemůžu si pomoct, beru na to prášky, chodím denně na terapii, kde melu sračky. Radši nejezdím autem ať se nestresuju, jezdím MHD o to víc se rozčiluju, napadám lidi úplně bez důvodu, piju hodně alkoholu a tím to podporuju. Zůstal jsem dneska tady je to rozhodnutí soudu jsem případ beznadějném několikrát trestanej, nikdo mi nevěří. Rodinu nemám, všichni mě opustili. Žiju sám. Nejvíc mě mrzí, že nemám žádný děti, nemůžu je ani adoptovat. Nemám je z čeho živit, nemám ani bydlet, je to velká smůla, řekněte mi doktore co mám sakra dělat.


"Vaše spisy jsem četla, jsou vážně zajimavý, víte, váš případ je doopravdy ojedinělí. Spolu se pokusíme zjitit odkud je všechna ta zloba a zjistíme vaši nejtemnější stránky. Musíte mi říct víc o tom, co jste v průběhu všech těch let dělal. Ať vás můžu lépe analyzovat. Povídejte, máme přece spoustu času, no tak nestyďte se a povídejte."


OK. Pokusím se vám říct jak to všechno bylo. Asi 14 let zpátky je to strašně dlouho, vlastně hádám, že tam to všechno začalo. Můj rap, moje krev, moje budoucnost. Snažil jsem se užívat života naplno. Udělal jsem chybu a tam s to zlomilo, začal jsem žit za dne na den. Ze dne na den se rozplynul můj krásnej sen. Všechna ta sláva musela jít do ústraní, začal jsem mít paranoi, že mě chce někdo zabít. Musel jsem se odstěhovat se svojí holkou pryč, nikdo neví zda jsem pravej jako je Blair Witch, strávil jsem 8 roků ve Valtický věznici, nechal jsem se potetovat vězeňskými symboly. Všechno stojí za hovno a to i teď. A teď vám tady vyprávím svůj podělaném příběh.


"Tady ve vašich spisech je napsáno, že míváte často paranoi, ano, říkal jste mi o tom, že proti vám bylo nějaký spiknutí, říkáte paranormální spiknutí. Jak si to mám vysvětlit? A vlastně..řekněte mi, za co jste byl ve vězení? Mám to tady sice stručně napsaný, vražda, ale co se doopravdy stalo?"


Přišli mě zavřít, rovnou ke mně domů. Řvali něco o tom, že jsem zabil svoji vlastní holku. Koukám po pokoji nemůžu ji nikde najít, vyhrožovala, že chce oděmě odejít. To je asi ten důvod, přece jsem ji nemoh zabít. Ve 3 ráno mě táhnou pryč, celého od hlíny. Byl jsem zavřenej na policejní stanici, tvrdějí mi, že jsem ji zakopal 6 metrů hluboko 100km od Prahy. Jsou to lži, co si blbí fízlové na mě vymysleli. Strávil jsem půl roku ve vazbě, než došlo k soudu. Dostal jsem vyjímečný trest 8 let, bezpodmínečního propuštění za chladnokrevnou vraždu. Ztratil jsem rodinu, ztratil jsem přátelé, zůstal jsem jenom já a moje druhý já. Co si se mnou neustále kurva povídá.


"Takže vy tvrdíte, že jste nevinen. Hmm, dobrá, dobrá. Napíšu to do vašeho spisu, víte, měli jsme tady hodně lidí..hodně vrahů, bláznů..Ale váš příběh je opravdu šílený. Někoho jste zabil a ani si to nepamatujete? Zvláštní..že by amnézie? To asi težko.. řekněte mi, co se stalo po tom, když vás propustili z toho vězení?"


Když mě propustili chodil jsem na terapii. Soud tvrdí, že jsem nevyléčitelnej cholerik. Kdekoliv chci sehnat práci tam mě vyhodili. Tvrdí, že vraha by tu v životě nezaměstnali. Začínám prodávat drogy, co na tom sejde. Zkouším znova dělat rap, už mi to nejde. Chtěl bych umřít, ať to mám za sebou. Chtěl bych vidět svoji rodinu, aspoň ještě jednou. Já jsem ztracenej případ, jděte už do háje. Celá tahle terapie ztrácí moje sympatie. Přestaňte mi říkat, abych se uklidnil. Já jsem klidnej, chcete abych vás uhodil? Hej doktore, no tak, kam to k sakru voláte? Je to vaše práce, vraťte se zpátky ke mně. Můžete mi říct na co máte to ochranku? Na co kazajku? Vždyť já mluvím pravdu!


"Spoutejte ho a odveďte ho pryč! Je to naprostej šílenec, zavřete ho do místnosti C3. Vždyť to není normální, podstoupí šokovou terapii. Snad z něho pak dostaneme pravdu o zabití té holky. Asi jsem už na tohle fakt stará. Jeho příběh je jak z nějakýho tupýho filmu. Odveďte ho už odsud, sakra. A zavřete ho je to blázen, vždyť je to blázen!"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 °°[M!$$ PampelisQa]°°- your SBénQo____[aj lav your blog and jůů]____MTMR____=o)___=o* °°[M!$$ PampelisQa]°°- your SBénQo____[aj lav your blog and jůů]____MTMR____=o)___=o* | Web | 27. ledna 2009 v 20:58 | Reagovat

Good song =o)

2 AgreSsive_popcorn new SB =* AgreSsive_popcorn new SB =* | Web | 28. ledna 2009 v 12:24 | Reagovat

ohaa dobreee

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama